Mike Aloisi - Walt Whitman 
Ahkee Anderson - Center Moriches
Kelani Antoine - Sayville
Xavier Allen - Mattituck
Stephen Augustine - Amityville
Zaire Baines - Portledge 
Dylan Banner - Plainview
Jasigha Barnes - LWA
Jack Baron - BBP
Alex Bauer - Long Beach
Aaron Davis - Bay Shore
Jaden Barwicki - Long Beach
​Mekhi Beckett - Mepham
Matt Behrens - Smithtown West
Wilson Bennett - Pierson
Deandre Blagrove - Malverne
Brent Bland - Hills West
Chris Boothe - Sachem East
​Isaiah Joseph-Brock - Uniondale
Henry Brooks - Pierson 
Paul Buonaguro - Massapequa
​Joe Busch - Manhasset
James Butler - Sachem North
​Tyrel Cason - Farmingdale
Colin Cassara - Newfield
James Cavallaro - Kellenberg
Nicholas Cham - St. Mary's
Marvel Chambers - Farmingdale
Thomas Cirrito - Miller Place
Jacob Cochran - Long Beach
Darius Coleman - St. Mary’s
Malachi Coleman - Bay Shore
Matt Coletti - Chaminade
Tristen Correa - St. Anthony's
Jackson Cronin - Great Neck North
Andre Curbelo - LuHi
Wilhelm Daal - Friends Academy
Anthony Daley - Deer Park
Christian Daley - Portledge
Kip Dallaris - Cold Spring Harbor
John Davey - Roslyn
Kamren Denhart - Sewanhaka
Jarret Dingle - Academy Charter
Kieran Dorney - Chaminade
​Alex Douglas - Friends Academy
​Spyro Drenis - Roslyn
Lucas Quigley-Dunning - Shelter Island
Malik Edmead - Deer Park
Preston Edmead - Deer Park
Darnell Evans - Amityville
Drew Feinstein - Port Jefferson
Josh Fenner - John Glenn
​Anthony Ferrufino - Island Trees
Dian Wright-Forde - Upper Room
Melton Foster - Glen Cove
Cooper Francis - Chaminade
Eman Frazier - Center Moriches
​Jayden Freeman - Uniondale
Dimitri Garrett - Oceanside
Jack Garside - Kings Park
Jack Garvey - St. Anthony's
Myles Goddard - Amityville
Brandon Goldberg - Wantagh
Malek Graham - Calhoun
Dante Green - Hills East
Jalen Griffin - Port Washington
​Pat Healy - Northport
Mikell Henry - Lawrence
Jack Holland - Ward Melville
Alan Houston - Brentwood
Emmanuel Huggins - Division
Franklin Infante - East Rockaway
Kamani Jones - Baldwin
Colby Jordan - Hills West
Brett Karkus - Hewlett
Jaden Kealey - Center Moriches
Zed Key - LuHi
Matt Lane - Bethpage
Phil LaRosa - North Shore
Jordan Lawson - Elmont
Kenny Lazo - Brentwood
Xavier Lewis - Hills East
Khalil London - St. Dominic
Luke Long - Garden City
TJ Long - Holy Trinity
Gus Louis - Elmont
Divaad Lucas - Amityville
Joshua Mangum - Smithtown Christian
Spencer Malloy - Commack
Eamon McGowan - South Side
Michael McIndoo - Walt Whitman
Jayden McKenzie - Baldwin
Ryan McNeely - Mount Sinai
Devin Meyers - East Meadow
Spencer Molloy - Commack
Malachi Moore - Copiague
Jake Murphy - South Side
James O’Connell - Wheatley
Aidan O'Connor - East Rockaway
 Ke'Andre Panceal - Longwood
Luke Paniagua - Locust Valley
Ty-Shon Pannell - Central Islip
Carlton Parris - Valley Stream North
Mike Paul - Clark
Joe Perlowski - Plainview
Rafael Pinzon - LuHi
Jahmir Primer - Portledge
Jayden Reid - LuHi 
Justin Rufillo - SJB
Jordan Riley - Brentwood
Dexter Robinson - Lawrence
David Sabzehroo - Great Neck South
Marqiis Samuels - East Meadow
Sal Saputo - St. Mary's 
Alex Savetz - Syosset
Marqiis Samuels - East Meadow
Jévon Santos - Elmont
Sal Saputo - St. Mary's
Justin Scotto - West Babylon 
Jayden Seraphin - Malverne
Finley Sheridan - Calhoun
Mike Sixsmith - Holy Trinity
Don Smalls III - Lawrence
LJ Smikle - Farmingdale
Dakota Smith - Southampton
Keon Smith - Wyandanch 
Andre Snoody - St. Anthony’s
Owen Sobel - Stony Brook
Bora Soybas - Bethpage
Nick Spinosa - Kellenberg
Louis Stallone - St. Anthony's
Jakkai Stith - Hempstead 
Nick Teresky - Wantagh
Dakari Thomas - St. Anthony’s
Serge Thrasybule - Valley Stream North
Chris Toscano - Carey
​Nick Traill - Valley Stream South
Keith Valdez - Lindenhurst
Isiah Walker - Baldwin
Sean Walsh - Northport
Jovayne Walters - St. Mary's
Nae'jon Ward - Center Moriches
Michael Warren Jr. - Malverne
Nick Watts - Northport
Jared Weakley - Holy Trinity
Max Weinberg - Oyster Bay
Brandon Weiss - Jericho
Ryan Weiss - Hewlett
Londel Wheeler - Glen Cove
Mike Welton - SJB
CJ Williams - Friends Academy
Emil Williams - Valley Stream South
Frank Wilson - Hills East
​Luke Woods - Mattituck 
JoJo Wright - Uniondale
Cole Zaffiro - Manhasset
Armoni Zeigler - Amityville
HONOR ROLL
HONOR ROLL
Long Island's best boys basketball players
from the 2019-2020 season