Brendan Laing, Babylon
*Josh Lamison, Bridgehampton
Andrew Lavelle, Long Beach
Ben Lee, Great Neck South
Justin Lee, Jericho
*Joseph Leighton, Garden City
Justin Leonard, Hills West
Raliek Leonard, Central Islip
*Dan Lewis, Connetquot
Noah Linder, Port Washington
*Princeton Lois, Deer Park
Nick Lollo, Locust Valley
*Chris Pierre-Louis, Lawrence-Woodmere
Tristan Lucarri, Eastport-South Manor
Brian Lynch, Rocky Point
*Harry Lynch, Rocky Point
Ali Mableton, Brentwood
*Charles Manning Jr., Bridgehampton
Kyle Martin, Oceanside
*Jose Martinez, LuHi
Malcolm Mathis, Amityville
Kenny McCarthy, Huntington
*Michael McGuire, Chaminade
*Keith McHugh, Seaford
David McKenzie, Central Islip
Dan McKeon, Farmingdale
*Kyle McKee, East Hampton
Mahlik McLeod, Valley Stream North
Kevin McNoble, Chaminade
*Connor McPartland, Hicksville
Tom Meloro, Commack
Brandon Merklin, Massapequa
Luke Meyer, Stony Brook
Matt Misser, Smithtown West
Zach Moore, North Babylon
*Travis Robinson-Morgan, Ellmont
Conor Muldoon, Garden City
Richard Muller, Locust Valley
Kieran Murchie, Carey
Demaini Myers, St. Mary’s
Noah Nardone, Roslyn
Sean Nealis, Massapequa
*Doug Niblock, Bayport-Blue Point
Josh Nicholas, St. Anthony’s
Sal Nicosia, Farmingdale
Paul Nosworthy, Baldwin
Chiazam Nwankwo, Elmont
*Michael O’Connell, Carle Place
Thomas O’Connell, Chaminade
Chris O'Farrell, Kings Park
*Kevin O'Keefe, Oceanside
Derrick Okunpolor, Kellenberg
*Sean O’Shea, Northport
C.J. Owens, Longwood
Chris Papantoniou, Oyster Bay
Nick Paquette, Smithtown West
Anthony Parlato, Center Moriches
Joe Pasquale, Hewlett
*Jake Passaretti, Sachem East
Pauly Paulicap, Elmont
Eric Pauly, Bellmore
*Justin Paura, Connetquot
*Steven Pavlak, Hicksville
*Robert Pecorelli, Harborfields
Davante Penn, West Babylon
Najee Peters, Uniondale
Tyler Pierre, Deer Park
Marvin Prochet, LuHi
*Rodney Ray, Glen Cove
Andrew Read, Miller Place
Shomari Redd, Uniondale
Kevin Reese, Smithtown East
George Riefenstahl, Bayport-Blue Point
*Tyler Rieger North Shore
Matt Rinaldi, Hampton Bays
*Angel Rivera, Bay Shore
Kevin Roberts, Copiague
*Sammy Robinson, Lawrence
Daraja Rodwell, Baldwin
*Elijah Rogers, Copiague
Todd Rowland, Center Moriches
*Jeremy Ruckert, Lindenhurst
*Charles Salter, Chaminade
Ryan SanFilippo, Hauppauge
*John Sanseverino, Manhasset
*Kevin Santacroce, Mercy
*Joseph Santoro, Island Trees
*Hunter Schenkel, Sayville
*Thornton Scott, Holy Trinity
Michael Scully, Seaford
*Quran Simmons, Roosevelt
Billy Sixsmith, Holy Trinity
Jack Sixsmith, Holy Trinity
Marcel Smiley, Freeport
Mike Smith, Amityville
Shane Smith, Great Neck South
Vincent Smythe, Brentwood
*Alex Sorensen, South Side
Deniz Soybas, Bethpage
Harley Spinks, East Islip
Nick Spitaliere, Division
Ryan Steinberg, Hewlett
Timmy Stevens, Greenport
Wes Szajna, Cold Spring Harbor
Joe Tardif, Mattituck
*Willie Tenzie, Freeport
*Tyrell Thomas, Center Moriches
Blake Thompson, Sachem North
James Thristino, Comsewogue
Austin Topel, Carle Place
Mike Torre, Kellenberg
*Steve Torre, Kellenberg
*Darius Townsend, Sachem North
Andrew Trent, Bellport
*Jordan Walker, LuHi
Liam Walker, Southold
Bradley Weiss, Plainview
*Brennan Whelan, Northport
Danori Williams, Sewanhaka
Denzel Williams, Newfield
*Durell Williams, Hempstead
*Norman Wilson, Long Beach
Tristan Wissemann, Shelter Island
Bryan Woodburn, West Islip
*Malcolm Wynter, Harborfields
Kevin Young, Malverne
Yusuf Young, Roosevelt